Super Hry


Nejlepší Hry, Které Můžete Získat Na Seznamu Přání Dovolené

 

Je to opět to roční období-nákupní sezóna! A jaký lepší způsob, jak začít věci, než tím, že se vaše ruce na některé z nejlepších her roku? Od nových IP po staré oblíbené, je tu hra pro každého. Ale které z nich stojí za Váš čas a peníze? Abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí, zde je pět nejlepších her, které můžete získat na seznamu přání dovolené.

 

Top 5 her, které se dostanete na seznam přání k dovolené

 

Chcete do své prázdninové sezóny přidat trochu zábavy a vzrušení? Zde je pět skvělých her, které můžete dostat na svůj seznam přání!

 

  1. “Call of Duty: Infinite Warfare” – ať už jste dlouholetým fanouškem franšízy nebo se jen dostáváte do série, tato splátka určitě potěší.

 

  1. “Fortnite Battle Royale” – tato hra vzala herní svět útokem, a to z dobrého důvodu. Je to neuvěřitelně návyková a zábavná hra, kterou lze hrát s přáteli nebo sami.

 

  1. “Mario Kart 8 Deluxe” – původní Mario Kart je stále jedním z našich oblíbených, takže jsme byli nadšeni, že jsme tuto deluxe edici vyzkoušeli. Nezklamalo to-je to ještě více vzrušující se všemi přidanými novými funkcemi.

 

  1. “The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild” – jedna z našich oblíbených her, která kdy byla vydána, fanoušci Zeldy nebudou zklamáni tímto nejnovějším titulem ze série. Je to obrovské dobrodružství, které hráče zavede na mnoho různých míst a vyzve je v celé dějové linii.

 

  1. “Super Smash Bros. “Ultimate” – tato nejnovější splátka v legendární franšíze bojových her Nintendo určitě přinese hodiny zábavy pro všechny věkové kategorie. Hráči mohou bojovat v různých režimech, včetně singlů, čtyřhra a týmové bitvy.

 

Nejlepší čas roku pro hraní těchto her

 

Hledáte nějaké nové videohry, které byste mohli přidat do svého seznamu přání? Zde je pět nejlepších her v této sezóně.

 

Assassin ‘ s Creed III: hledání koloniální Ameriky

Call of Duty: Modern Warfare 3

Crysis 2

Nekonečná Válka

Černá Listina Splinter Cell

 

Co Můžete Očekávat Při Hraní Těchto Her

 

Pokud jde o opravu vašich prázdninových her, je k dispozici spousta možností. Nejlepší hry, které se letos dostanou na váš seznam přání, se liší v závislosti na tom, do čeho jste, ale všechny nabízejí hodiny zábavy. Ať už hledáte klasickou adventuru nebo něco modernějšího a vzrušujícího, tyto hry mají pro každého něco.

 

Zde je šest nejlepších her, které můžete získat na seznamu přání dovolené:

 

Assassin ‘ s Creed® Odyssey

Odyssey je jedním z nejvíce akčních titulů v sérii Assassin ‘ s Creed. Hrajete buď jako Alexios nebo Kassandra, dvě postavy, které se spojí, aby zastavily zlou sílu známou jako Saracéni. Tato hra nabízí rozsáhlý svět plný záhad a výzev k prozkoumání. Navíc je bojový systém neuvěřitelně náročný a uspokojivý.

 

Minecraft: Dungeons

Toto vydání Minecraftu přichází s novým režimem zvaným Dungeons, který vám umožní bojovat s bossy v náhodně generovaných dungeonech. S více než 50 různými kombinacemi předmětů a schopností, které máte k dispozici, vám tento režim určitě poskytne hodiny (a dny) zábavy. Navíc existují sezónní aktualizace, které přidávají nový obsah, takže můžete hrát i po zabalení vánočních nákupů!

 

Forza Horizon 4

Pokud je vaše věc závodní auta, pak Forza Horizon 4 rozhodně stojí za vyzkoušení. Tento titul vám umožní převzít kontrolu nad jakýmkoli představitelným autem a závodit v krásném prostředí po celé Austrálii a Evropě. Existuje několik různých typů závodů

 

Uzavření

 

Je to opět to roční období-svátky se blíží! A jaký lepší způsob, jak si je užít, než hraním úžasných her na počítači nebo konzoli? Ať už hledáte poutavou strategickou hru, vzrušující dobrodružný titul nebo něco mezi tím, těchto 10 titulů vás bude trávit hodiny (nebo dokonce dny!) zabalené ve světě her. Ať už tedy plánujete hrát sólo nebo s přáteli, nezapomeňte tyto hry přidat do svého seznamu přání na dovolenou. Nemůžeme se dočkat, až je všechny zahrajeme!

Navštívit https://www.hrajzdarma.cz/superhry


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *