Pasiáns Solitaire


Nejlepší Hry Pro Děti, Které Je Zabaví Celé Hodiny

 

zon Games je webová stránka, která se specializuje na poskytování hráčů všech věkových kategorií s nejlepšími hrami, aby je bavili celé hodiny. Od logických her po akční dobrodružné tituly, Zon Games má pro každého něco. Proto jsme se rozhodli sestavit deset nejlepších her pro děti na dnešním trhu. Ať už máte malé dítě, které miluje hraní videoher, nebo starší dítě, které chce jen něco nového, aby zabíralo svůj čas, Tyto hry vás budou bavit celé hodiny.

 

Nejlepší Hry Pro Děti, Které Je Zabaví Celé Hodiny

 

Hledáte nějaké zábavné hry, které budou vaše děti bavit celé hodiny? Zde jsou naše nejlepší tipy!

 

  1. Candy Crush Saga: tato návyková logická hra je určitě, aby vaše děti bavit celé hodiny na konci. Existují různé úrovně obtížnosti, které je napadají, a můžete také přizpůsobit hru tak, aby byla náročnější.

 

  1. Minecraft: tato nesmírně populární sandboxová hra je ideální pro děti, které milují budování věcí a objevování nových světů. Ve hře si můžete vytvořit cokoli chcete a po celém světě existují miliony hráčů, kteří si vytvořili své vlastní jedinečné světy.

 

  1. Fruit Ninja: tato rychlá akční hra je oblíbená mezi dětmi všude. Nakrájejte ovoce jako šéf a vyhýbejte se smrtícím překážkám v této návykové hře. Můžete skóre 100 bodů nebo více v každé úrovni?

 

  1. Lego Star Wars II: původní trilogie: Jaké dítě (nebo dospělý) nemiluje LEGO? Tato vysoce uznávaná trilogie trháků vám umožní hrát jako Luke Skywalker, Han Solo a Obi Wan Kenobi, když bojují proti říši zla. S více než 150 úrovněmi hry nikdy nebyl lepší čas uvíznout v této klasické sérii!

 

3 Nejzábavnější Hry Pro Děti, Které Je Rozesmějí Celý Den

 

Existuje tolik zábavných her pro děti, které je rozesmějí po celý den! Ať už hledáte hru, která by ty nejmenší bavila při jízdě autem, při čekání ve frontě v kině, nebo jen když se potloukají sami, tyto hry je rozesmějí a usmějí se.

 

Candy Land: tato klasická desková hra byla aktualizována o některé lahodné nové příchutě, jako je mátový čokoládový čip a borůvková limonáda. Spíše než se snažit shromáždit všechny bonbóny, než vyprší čas, musí hráči pomoci malé princezně dosáhnout jejího drahokamového hradu. Háček je v tom, že pokaždé, když se pohybuje, cukroví pudinky padají z nebe a blokují jí cestu. První hráč, který bezpečně dostane svou princeznu na svůj hrad, vyhrává!

 

Doodle Jump: pokud jste nikdy předtím nehráli tuto návykovou logickou hru, je to jednoduché: vyskočte a uchopte co nejvíce hvězd pohybem svých postav po úrovni plné překážek. Jak postupujete úrovněmi, objevují se nové překážky – jako hroty. Dokážete vymazat každou úroveň bez umírání?

 

Hledání slov: pro fanoušky Scrabble®, křížovek a dalších slovních hádanek není nic uspokojivějšího, než najít skryté slovo v seznamu písmen. Ale kde začít? Se zábavným vyhledáváním slov, jako je tento! V každém řádku čtverců (nebo mřížky) najděte skryté slovo uvedené pod ním. Ale buďte opatrní – pokud přetáhnete prst přes kteroukoli část

 

5 Nejlepších Akčních Her Pro Děti, Které Jsou Vzrušující A Náročné

 

Pokud hledáte nějaké zábavné, vzrušující hry, které určitě zabaví vaše děti celé hodiny, podívejte se na těchto pět skvělých možností! Ať už hledají výzvu nebo něco, s čím se prostě pobaví, tyto hry budou perfektní.

 

5 Nejlepších Akčních Her Pro Děti, Které Jsou Vzrušující A Náročné:

 

  1. Lara Croft a Chrám Osiris: Tomb raiding nebylo nikdy tak vzrušující jako v této hře, kde Lara Croft musí řešit hádanky a navigovat pasti, aby našla poklady a unikla, než vyprší čas. To je skvělá hra pro chlapce i dívky ve věku od 8 let.

 

  1. Minecraft: tato videohra se stala mezinárodně populárním fenoménem díky své jednoduché, ale návykové herní mechanice. Hráči musí stavět věci od nuly pomocí bloků různých tvarů a barev a poté sdílet své výtvory se světem prostřednictvím platforem sociálních médií, jako je YouTube. Tato hra je vhodná pro děti od 8 let.

 

  1. Mario Kart 8 Deluxe: Racing against friends or computer-controlled opponents on tracks around the Mushroom Kingdom je klasický dětský zážitek, který je nyní k dispozici ve vysokém rozlišení na konzolách Nintendo Switch. Tato hra je ideální pro děti od 8 let, které milují trávení času na cestách.

 

  1. Crash Bandicoot N/A: pokud vaše dítě miluje plošinovky jako Mario nebo Sonic, nebude schopno odolat hraní tohoto klasického titulu z éry PlayStation, který mu dává kontrolu nad Crash Bandicoot, když navig

 

5 Nejlepších Strategických Her Pro Děti, Které Jim Pomohou Dozvědět Se O Světě Kolem Nich

 

S tolika videohrami, které se starají o dospělé publikum, je skvělé vidět dětské hry, které také nabízejí trochu učení. Těchto pět strategických her pro děti jim pomůže dozvědět se o světě kolem nich a může je dokonce naučit nějaké nové dovednosti.

 

1) Sid Meiers Civilizace V: Kolonizace

Tato hra je o kolonizaci a správě vašich zdrojů za účelem vybudování nejsilnější možné říše. Budete muset učinit těžká rozhodnutí o tom, kam umístit své zdroje, a jak se nejlépe spřátelit a ovládnout své sousedy. Civ V je složitá hra, ale je také neuvěřitelně obohacující, jak postupujete různými civilizacemi.

 

2) osadníci 7: cesty k vítězství

V této hře hrajete jako jeden z několika různých kmenů soupeřících o kontrolu nad celým kontinentem. Budete muset stavět mosty, farmy a vesnice, abyste přežili, a odrazit soupeře, kteří od vás chtějí stejné věci. Série Settlers je klasická strategická hra, kterou si mohou užít dospělí i děti.

 

3) Katan Junior

Catan Junior je zjednodušená verze populární deskové hry Catan. V Catan Junior mají hráči za úkol budovat osady na ostrově za účelem produkcezdroje, které mohou použít k obchodování s ostatními hráči. Hra je rychlá a snadno se učí, takže je ideální pro mladší hráče.

 

4) Souboj klanů

Střet

 

Uzavření

 

Ať už hledáte hry, které jsou vzdělávací a zábavné, nebo hry, které pobaví celou rodinu, máme pro vás krytí. Ať už jste rodič, který chce najít něco zvláštního, co by vaše dítě mohlo dělat v deštivém dni, nebo dospělý, který chce jen nějaké prostoje a klid a pohodu, tyto hry vás určitě zabaví celé hodiny.

Navštívit https://www.hrajzdarma.cz/pasians


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *