Online Hry Zdarma


Super Hry: Které Jsou Nejlepší Hrát Letos V Létě?

 

Hraní je velký byznys a bude jen dál růst. Ve skutečnosti podle Newzoo dosáhl globální herní trh v roce 2018 neuvěřitelných 128,4 miliardy dolarů. To je 31% nárůst oproti předchozímu roku! Pokud tedy letos v létě hledáte něco, co byste mohli dělat, nehledejte nic jiného než svět videoher. A pokud chcete vědět, jaké jsou nejlepší hry letos v létě, čtěte dál! Jedná se o pět nejlepších her dostupných letos v létě a ať už jste ostřílený hráč nebo právě začínáte, určitě vás zabaví celé hodiny.

 

Co Jsou Super Hry?

 

Letos v létě si můžete vybrat z celé řady skvělých her, ať už jste fanouškem akce, hádanek nebo strategie. Zde je pět nejlepších super her, které můžete letos v létě hrát:

 

 1. “Mario Party 10” -tato společenská hra obsahuje zcela nové desky a herní mechaniky, díky nimž je náročnější a zábavnější než kdy jindy.

 

 1. “Pokemon Sun & Moon” – hráči mohou prozkoumat novou oblast Alola a bojovat s novými příšerami v této úžasné RPG hře pro Nintendo 3DS.

 

 1. “Rocket League” -nový přírůstek do kategorie super hry, Rocket League je rychlá fotbalová hra, která vyžaduje strategické myšlení a rychlé reflexy k vítězství.

 

 1. “Sonic Mania” – klasická série Sonic the Hedgehog dostane restart s aktualizovanou grafikou a hratelností, díky níž je návyková pro fanoušky mladé i staré.

 

 1. “Assassin’ s Creed Origins ” – Tato historická epická hra na hrdiny vezme hráče na dobrodružství starověkým Egyptem, doplněné napínavými bojovými a průzkumnými sekvencemi.

 

Různé typy Super her

 

Léto je ideální čas dostat se ven a hrát některé z nejlepších her v okolí! Zde jsou čtyři různé typy super her, které vám pomohou rozhodnout, které z nich vyzkoušet:

 

 1. Karetní Hry

 

Neexistuje nic jako dobrá staromódní karetní hra, která by vás zbavila mysli. Ať už chcete hrát bridge, poker, nebo dokonce Mahjong, existuje spousta možností k dispozici. A pokud nemáte po ruce žádné karty, můžete si vždy stáhnout bezplatnou aplikaci, jako je Solitaire Master, abyste mohli začít.

 

 1. hra

 

Ať už hledáte něco rychlého a snadného nebo něco složitějšího a náročnějšího, určitě bude existovat desková hra, která vyhovuje vašim potřebám. klasiky jako Monopoly nebo Risk lze hrát jen s několika kousky, zatímco hry jako Ticket To Ride nebo Settlers of Catan mohou trvat hodiny (nebo dokonce dny).

 

 1. videohra

 

Pokud karetní hry nejsou vaše věc, možná videohry jsou? Letos v létě je k dispozici spousta skvělých možností, od klasických konzolových titulů jako Mario Kart nebo Sonic the Hedgehog, až po novější mobilní hry jako Clash Royale nebo Candy Crush Saga. A pokud je hraní na vlastní pěst spíše vaším stylem, jsou k dispozici také tuny skvělých nezávislých her – podívejte se na Letní výprodej Steam 2017, kde najdete skvělé tipy!

 

Jak hrát Super hru

 

Hledáte nějaké zábavné letní hry na hraní? Zde je pět nejlepších:

 

1) Super Mario Párty

Tato klasická společenská hra je zpět a lepší než kdy jindy! Hrajte jako různé postavy z vesmíru Mario a pokuste se porazit ostatní hráče v minihrách a deskových hrách. Existuje dokonce kooperativní režim, kde hráči mohou spolupracovat, aby se dostali dopředu.

 

2) Fortnite

Populární battle royale hra Epic Games je nyní k dispozici na Nintendo Switch, takže si oblékněte své posilující vybavení a zapojte se do zábavy. Můžete si vybrat z různých zbraní a vozidel, abyste se postavili svým protivníkům, nebo vyzkoušet nové režimy s omezeným časem, jako je Save the World.

 

3) Splatoon 2

Inkoustové pokračování nesmírně populární hry Squid-kicking je nyní k dispozici na Nintendo Switch. Ve Splatoon 2 se spojíte s přáteli, abyste se postavili protivníkům v arénách naplněných inkoustem. Použijte zbraně, schopnosti a taktiku, abyste porazili své nepřátele a stali se mistrem inkoustu!

 

4) Minecraft: Nintendo Switch Edition

Minecraft byl obrovským hitem na jiných platformách, tak proč to nebrat na cestách s Nintendo Switch? Tato sandboxová hra vám umožní vytvořit cokoli, co si dokážete představit, při zkoumání náhodně generovaných světů. Nezapomeňte se podívat na naše tipy pro hraní Minecraftu na Nintendo Switch, pokud jste ve hře noví!

Port také přichází s aktualizovanými verzemi Minecraft: Story Mode-sezóna dva, který vypráví

 

Výhody a nevýhody hraní Super her

 

Super hry jsou nejnovější šílenství, které zametá internet, a přestože se mohou zdát jako dobrý čas, jejich hraní má několik kladů a záporů. Zatímco někteří lidé je považují za návykové a zábavné, jiní zjistí, že mohou být na svém zařízení nebo počítači velmi zdaněni. Zde jsou výhody a nevýhody hraní super her:

 

Výhody Super her:

 

 1. Jsou návykové-mnoho lidí si hraje super hry, protože jsou tak návykové. Jak již bylo zmíněno dříve, mnozí zjistili, že mohou být na svých zařízeních velmi zdaněni, což vede k hodinovým herním relacím. Díky tomu jsou vynikající volbou pro ty, kteří hledají krátkou přestávku od reality, ale nechtějí úplně přestat hrát.

 

 1. Jsou zábavné – Super hry mohou být velmi zábavné pro ty, kteří mají rádi řešení hádanek nebo strategické hry. Mnoho z nich nabízí jedinečné zvraty v těchto žánrech, které mohou přinést vzrušující zážitek.

 

 1. Mohou být relaxační-někteří lidé zjistí, že super hry mohou být dobrým způsobem, jak relaxovat po dlouhém dni nebo během stresujícího okamžiku. Jak již bylo zmíněno dříve, mnoho super her je navrženo s ohledem na relaxaci a poskytuje uklidňující zvuky a vizuální prvky při hraní.

 

Uzavření

 

Je to zase ta roční doba! Počasí je horké a dny jsou dlouhé, což znamená, že je oficiálně léto. A jaký lepší způsob, jak strávit letní hodiny, než hrát nějaké úžasné hry na počítači? Ať už jste fanouškem akčních titulů nebo více mozkových logických her, máme pro vás 10 nejlepších tipů pro toto léto. Jděte do toho, dejte si pauzu od Slunce a ponořte se do jedné z těchto úžasných her!

Navštívit https://www.hrajzdarma.cz/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *