Omalovánky


15 Více Online Her Zdarma, Které Byste Měli Hrát

 

Když přemýšlíte o videohrách, co vás napadne? Pravděpodobně něco se skvělou grafikou a intenzivní hratelností. Ale věděli jste, že existuje spousta skvělých online her zdarma? Od logických her po Strategické Hry, těchto 15 titulů je ideální, když máte čas zabít a potřebujete něco, co vás bude bavit. Navíc jsou všichni zcela zdarma hrát!

 

Candy Crush Saga

 

Candy Crush Saga je populární a návyková hra, kterou můžete hrát zdarma online. Cílem hry je přesunout všechny bonbóny na desce na dno hracího pole, kde budou konzumovány hladovými medvědy. Chcete-li vyhrát, hráči musí pohybovat cukroví kousky po desce, pomocí speciálních bonbóny, které jim umožní rozbít bloky nebo vytvořit nové cesty.

 

Hra byla stažena více než 200 milionůkrát a vytvořila desítky variací, včetně Candy Crush Soda Saga, Candy Crush Friends Saga a Candy Crush Treasure Hunt. Pokud hledáte náročnou, ale zábavnou mobilní hru, kterou můžete přidat do svého repertoáru, nehledejte nic jiného než Candy Crush Saga!

 

Střet klanů

 

Clash Of Clans je populární hra, která existuje už nějakou dobu. Je to strategická hra, kde si vybudujete armádu a bojujete proti ostatním hráčům. Cílem je shromáždit co nejvíce bohatství, jak je to možné, a porazit své soupeře. Clash Of Clans lze hrát zdarma na mnoha různých platformách, včetně zařízení Android a iOS. K dispozici jsou také placené verze, které nabízejí další funkce.

 

Farmville

 

Farmville je Facebook hra, která vzala svět útokem. Je to návyková hra, ve které převezmete kontrolu nad malou farmou a musíte pěstovat plodiny, chovat zvířata a prodávat své produkty, abyste vydělali peníze. Můžete si také koupit novou půdu, stavět nové struktury a komunikovat s ostatními hráči online. Farmville je jednou z nejpopulárnějších online her zdarma na internetu a určitě vás bude bavit celé hodiny.

 

Kdo chce být milionářem

 

Pokud hledáte nějaké zábavné, návykové hry pro hraní na počítači, podívejte se na tyto bezplatné tituly:

 

  1. Wall-E: toto klasické vesmírné dobrodružství vám umožní ovládat malého robota, když sbírá vzácné energetické buňky, aby zachránil planetu.

 

  1. Bejeweled: další starý oblíbený, který je nyní k dispozici zdarma online. V této rychlé logické hře musíte spojit drahokamy stejné barvy dohromady v řádcích nebo sloupcích, aby zmizely a získaly body.

 

  1. Scrabble: tato klasická desková hra existuje po celá desetiletí a může být spousta legrace hrát s přáteli. Můžete soutěžit s ostatními online nebo se pokusit ovládnout desku tím, že půjdete na vysoké skóre!

 

Slova S Přáteli

 

Words With Friends je jednou z nejpopulárnějších online her zdarma, které můžete hrát. Je to křížovka hra, kde budete dělat slova se svými přáteli. Čím více lidí přidáte jako přátele,tím těžší jsou hádanky. Můžete také soutěžit s ostatními hráči, abyste zjistili, kdo může přijít s nejlepšími slovy.

 

Minecraft

 

Minecraft je sandboxová hra, která vám umožní postavit vše, co si dokážete představit. Můžete prozkoumat svět, najít poklady a bojovat s nebezpečnými tvory. Hra je zdarma hrát, a nejsou tam žádné reklamy.

 

Minecraft je jednou z nejpopulárnějších online her na internetu. Miliony lidí po celém světě si to hrají. Pokud jste ve hře noví, doporučujeme se podívat na našeho průvodce pro začátečníky.

 

Pokud Již jste fanouškem Minecraftu, podívejte se na náš seznam modů, které musíte hrát. Ty přidávají do hry Nové funkce a obsah, takže je hraní ještě zábavnější.

 

Rocket League

 

Hledáte online hru zdarma? Nehledejte nic jiného než Rocket League! Tento neuvěřitelně populární titul je k dispozici pro PC i Mac a lze jej hrát v režimu pro jednoho hráče nebo pro více hráčů.

 

V Rocket League převezmete roli auta s raketovými posilovači, které používáte k jízdě po aréně a vstřelení gólů proti svým soupeřům. Hra se snadno učí, ale je obtížné ji zvládnout, protože environmentální překážky (jako jsou rampy a přadleny) a auta ostatních hráčů mohou ztěžovat dostat se do pozice skóre. K dispozici je několik různých režimů, včetně kampaně pro jednoho hráče, která vás provede různými stadiony z celého světa.

 

Pokud si nejste jisti, zda je Rocket League pro vás to pravé, zkuste to – určitě to bude jedna z nejzábavnějších online her zdarma!

 

Candy Crush Soda Saga

 

Existuje spousta bezplatných online her, ze kterých si můžete vybrat, a právě jsme sestavili některé z nejlepších her Candy Crush Soda Saga, které můžete hrát. Ať už chcete vyzkoušet jednu z novějších položek v sérii nebo znovu navštívit starého favorita, tyto hry vás budou mít na konci celé hodiny. Tak na co čekáš? Začněte hrát ještě dnes!

 

Slova s přáteli-VIP Sezóna 4

 

Vítejte ve hře Words With Friends-VIP Season 4! Jako oficiální slovní hra Facebook, jsme rádi, že můžeme našim novým a vracejícím se hráčům nabídnout ještě více příležitostí k zábavě. Zde jsou některé z nových funkcí, na které se můžete těšit:

 

– Zbrusu nový design, který usnadňuje než kdy jindy najít přátele a hrát spolu.

 

– Nové animace, díky nimž je hraní pohlcující a vzrušující.

 

– Zcela nový sociální zážitek, kde si můžete porovnat své skóre se svými přáteli a zbytkem světa.

 

– A mnohem víc! Dávejte pozor na tyto aktualizace, a připojte se k milionům lidí, kteří si již užívají Words With Friends – VIP Season 4 na Facebook.

 

Candy Crush Soda Saga-VIP Sezóna 4

 

Jak Popularita Candy Crush Soda Saga stále roste, stejně tak poptávka po VIP sezóně 4. První tři sezóny této velmi populární online hry byly nabízeny ke stažení zdarma, ale VIP Sezóna 4 je nyní placenou předplatitelskou službou.

 

Cena VIP sezóny 4 je 4,99 $měsíčně nebo 49,99 $za rok a nabízí hráčům exkluzivní bonusy a odměny, které nejsou k dispozici těm, kteří neplatí. Patří mezi ně rychlejší pokrok ve hře, schopnost udržet všechny bonbóny, které vydělávají, a příležitost zapojit se do výzev pro více hráčů s přáteli.

 

VIP Sezóna 4 je v současné době k dispozici pouze obyvatelům Severní Ameriky a neexistuje žádná záruka, že bude k dispozici v jiných zemích, až bude uvedena na trh později v tomto roce. Pokud jste však fanouškem Candy Crush Soda Saga a chcete se ve hře prosadit, VIP Sezóna 4 rozhodně stojí za zvážení.

Navštívit https://www.hrajzdarma.cz/online-hry/omalovanky


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *